ورود | ثبت نام
منوی دسته بندی

سفارش تولید محتوا

خدمات سفارش تولید محتوای هدفلند

اهمیت تولید محتوای دیجیتال

سفارش تولید محتوا یکی از بهترین راه‌ها برای ارتقاء حضور آنلاین و جلب توجه مخاطبان است. این خدمات به کسب و کارها و فردی که محتوای خود را تحت تأثیر قرار داده و نیاز به ایجاد محتوای اصیل و جذاب دارند، ارائه می‌شوند. در زیر به برخی از مزایای خدمات سفارش تولید محتوا اشاره می‌شود:

 1. محتوای شخصی‌سازی: با سفارش تولید محتوا، می‌توانید محتوایی را بسازید که به زبان و سبک شما و نیازهای هدفتان بخورد. این امکان به شما کمک می‌کند تا با مخاطبان خود به نحو اثربخشی ارتباط برقرار کنید.

 2. توسعه هویت برند: محتوای اختصاصی و شخصی‌سازی شده می‌تواند به تقویت هویت برند شما کمک کند. این خدمات به شما امکان می‌دهند تا با ارائه محتواهای متنوع و جذاب، برند خود را بهتر به جامعه معرفی کنید.

 3. ارتقاء سئو: محتواهای با کیفیت و ارتباطی با محتوای موجود در صفحات وب، به بهبود رتبه سایت شما در موتورهای جستجو کمک می‌کند. این خدمات با بهره‌گیری از استراتژی‌های سئو، به افزایش دیدرس محتوای شما کمک می‌کنند.

 4. جلب توجه مخاطبان: محتواهای منحصر به فرد و جذاب می‌توانند توجه مخاطبان را به سمت شما جلب کنند. با سفارش تولید محتوا، می‌توانید پیام‌ها و داستان‌های متفاوتی ارائه دهید و ارتباط عاطفی با مخاطبان را برقرار کنید.

 5. افزایش تعامل: محتواهای جذاب به مخاطبان انگیزه می‌دهند تا با شما تعامل بیشتری داشته باشند. این تعامل می‌تواند از طریق نظرات، به اشتراک‌گذاری‌ها و بازخوردهای مخاطبان صورت گیرد.

خدمات سفارش تولید محتوا، یک ابزار قدرتمند برای بهبود حضور آنلاین، جلب توجه و ارتقاء هویت برند می‌باشند که به شما کمک می‌کنند تا در میان رقبا برجسته شوید و بازار هدف خود را به بهترین

فهرست مطالب سفارش تولید محتوا

نحوه درخواست تولید محتوا

ابتدا اهداف خودتون رو برای تولید محتوا مشخص کنید سپس بر اساس اهداف خودجنس محتوا را مشخص کنیدو طبق استراتژی که در نظر گرفتید با متخصص تولید کننده محتوا مشورت کنید سپس اقدام به تولید کنید.

خدمات پیش تولید محتوا

به طور کلی تولید محتوا را به سه مرحله تقسیم کرده‌ایم که شامل پیش تولید | حین تولید | پس از تولید | هنگامی که طبق این سه مرحله عمل می‌کنیم درصد تاثیرگذاری بیشتری در روند تولید محتوا خواهد داشت.

به همین دلیل جدا از بحث تولید محتوا مهمترین بخش پیش تولید می‌باشد که در صورت نیاز ما در این زمینه کمکتان خواهیم کرد.

پیش تولید محتوا

پیش تولید محتوا شامل: برنامه ریزی، هدفگذاری، تحقیق و ری‌سرچ مارکتینگ، تهیه و تدوین استراتژی محتوایی.

حین تولید تولید محتوا

حین تولید محتوا شامل اجرای پلن برنامه‌هایی که از قبل در نظر گرفته شده است.

پس از تولید محتوا

پس تولید شامل بخش از مراحل تولید مانند تدوین و میکس و صدا گذاری و مراحلی همچون انتشار محتوا در کانال‌های در نظر گرفته شده می‌باشد.

خدمات سفارش تولید محتوا هدفلند

قبل از توضیح سفارش تولید محتوا لازم کمی در مورد خودم یعنی پارسا محمدی صحبت کنم من متخصص و فعال درحوزه تولید و بازاریابی محتوا ۸ سال است که فعالیت میکنم میخوام کمی در مورد خدمات سفارش تولید محتوا براتون توضیح بدم به دلیل تنوع کارهای زیادی که در تولید محتوا وجود دارد به کمک تیم تصمیم گرفتم سایت هدفلند را راه‌اندازی کنم 

خدماتی را که در هدفلند میتوانیم ارائه دهیم

 • تولید محتوای تبلیغاتی، تیزرها، ویدیوهای معرفی محصول و…
 • عکاسی در حوزهای مختلف، فشن مد، کافه و رستوران و…
 • ساخت و تولید پادکست و ویدیوکست
 • آفیش استودیوی تولید محتوا
سفارش تولید محتوا

سفارش تولید محتوا انتخاب نوع آن

خب به طور کلی برای سفارش هر نوع محتوایی، ابتدا باید نیاز خودتان را مشخص کنید و بر اساس برنامه یا پلن کانتنت مارکتینگی (بازاریابی محتوایی) که مد نظر دارید کارتان را شروع کنید

در مقاله آموزش تولید محتوا به طور کلی در این مورد کلیه فرایندهای تولید و بازاریابی محتوایی را توضیح داده‌ام اگر نیاز دارید می‌تونید اینجا کلیک کنید

سفارش تیزر تبلیغاتی

سفارش تولید محتوای ویدیوی

برای سفارش محتوای ویدیویی ابتدا بعد از مشخص کردن اهداف و سبک آن میتوانید طبق مراحل زیر اقدام کنید

 1. مشخص کردن هدف از تولید محتوای ویدیویی
 2. انتخاب سبک نوع اجرای محتوای ویدیوی
 3. تماس یا قرار حضوری با متخصص تولید کننده محتوا یعنی با من (پارسا)
 4. مشخص کردن استراتژی بازاریابی محتوایی (درصورت نیاز)
 5. نوشتن سناریو محتوای ویدیویی
 6. نوشتن تمام نیازها برای اجرا
 7. برآورد دقیق هزینه‌ها
 8. اقدام به اجرا
 9. انتشار

 

برای مشاوره میتونید با ما تماس بگیرید

تولید انواع سبک‌های محتوای ویدیویی

سفارش محتوای تصویری (عکاسی)

برای سفارش محتوای ویدیویی ابتدا بعد از مشخص کردن اهداف و سبک آن میتوانید طبق مراحل زیر اقدام کنید

 1. مشخص کردن هدف از تولید محتوای ویدیویی
 2. انتخاب سبک نوع محتوای ویدیوی مورد نظر
 3. تماس یا قرار حضوری با متخصص تولید کننده محتوا یعنی با من (پارسا)
 4. مشخص کردن استراتژی بازاریابی محتوایی (درصورت نیاز)
 5. نوشتن سناریو محتوای ویدیویی
 6. نوشتن تمام نیازها برای اجرا
 7. برآورد دقیق هزینه‌ها
 8. اقدام به اجرا
 9. انتشار
برای مشاوره میتونید با ما تماس بگیرید

سفارش محتوای صوتی (پادکست)

برای سفارش محتوای ویدیویی ابتدا بعد از مشخص کردن اهداف و سبک آن میتوانید طبق مراحل زیر اقدام کنید

 1. مشخص کردن هدف از تولید محتوای ویدیویی
 2. انتخاب سبک نوع محتوای ویدیوی مورد نظر
 3. تماس یا قرار حضوری با متخصص تولید کننده محتوا یعنی با من (پارسا)
 4. مشخص کردن استراتژی بازاریابی محتوایی (درصورت نیاز)
 5. نوشتن سناریو محتوای ویدیویی
 6. نوشتن تمام نیازها برای اجرا
 7. برآورد دقیق هزینه‌ها
 8. اقدام به اجرا
 9. انتشار
برای مشاوره میتونید با ما تماس بگیرید

آفیش استودیو تولید محتوا هدفلند

برای سفارش تولید محتوا به صورت حضوری میتونید از امکانات استودیو هدفلند استفاده کنید

خدمات استودیو هدفلند

 • استودیو ضبط و گفتگوی پادکست
 • پردهای عکاسی
 • نور و فلش عکاسی
 • نور ثابت فیلم بردای و عکاسی
 • میز و صندلی مناسب برای گفتوگو
 • نورپردازی RGB
 • تجهیزات و لوازم جانبی تولید محتوا
 • میکروفون‌ها و رکورهای حرفه ایی ضبط و تولید پادکست
سفارش تولید محتوا

برای مشاوره و آفیش استودیو می‌تونید با ما تماس بگیرید

نحوه برآورد هزینه سفارش تولید محتوا

عوامل زیادی هستند که در براورد هزینه تولید محتوا تاثیرگذار است من به چند مورد در اینجا اشاره می‌کنم

 1. نوع محتوای مد نظر
 2. سبک اجرای محتوا
 3. تعداد محتوای مورد نیاز در ماه
 4. کیفیت محتوای درخواستی
 5. لوکیشن تهیه و تولید محتوا
 6. تعداد متخصص‌های موردنیاز
 7. تجهیزات موردنیاز برای تولید

اگر احساس می‌کنید که دقیقا نمی‌دانید کدام موارد در براورد هزینه نیاز است می‌تونید برای مشاوره با ما تماس بگیرید

مدل دیگری که برای براورد وجود دارد که درست برعکس این موضوع است به این صورت است که شما ابتدا بودجه در نظر گرفته شده و همچنین نیاز خود را اعلام می‌کنید ما براساس بودجه و نیازتان بهترین حالتی که می‌توانید از بودجه استفاده بهینه کنید را ارائه می‌دهیم

برای اطلاعات بیشتر در این مورد می‌تونید با ما تماس بگیرید یا مقاله‌ی نحوه برآورد هزینه تولید محتوا را بخوانید.

 

نکته‌هایی در مورد هزینه سفارش تولید محتوا

در مورد هزینه تولید محتوا در تعداد بالا در یک باز زمانی مشخص میتواند هزینه‌های شما را کاهش دهد به همین دلیل پیشنهاد همیشگی ما این است که حتما سه مرحله گفته شده در تولید محتوا را جدی بگیرید و به صورت دقیق روی پیش تولید تمرکز کنید تا دقیق مشخص شود طبق چه برنامه ایی باید عمل کنید.

به خاطر داشته باشید که تولید محتوا با هزینه کم و یا با متخصصان کم تجربه در این زمینه در بلند مدت نتایج به دست آمده نامطلوبی برای شما در پی خواهد داشت پس کیفیت و زمان را فدای هزینه کم نکنید.

به جای پخش کردن هزینه میان چندین متخصص سعی کنید با یک متخصص مولتی تسک همکاری چند جانبه داشته باشید به این دلیل که هم درگیری شما با چندین متخصص کاهش خواهد یافت هم هزینه‌ی شما به طور چشم گیری کاهش پیدا خواهد کرد

چرا که یک متخصص استراتژی محتوای خوب می داند که بودجه تولید و تبلیغات شما را به چه شکلی به مرور زمان استفاده کند تا شما بهترین نتیجه را بگیرید.

 

رمز موفقیت در سفارش تولید محتوا

یادتان باشد که هزینه‌هایی برای سفارش تولید محتوا می‌کنید قرار است در آینده برای شما دست‌‌آوردهای داشته باشد پس تولید محتوا برای خود یا کسب و کارتان را یک سرمایه گذاری بلند مدت ببنید ولی در نظر داشته باشید که در یک بازه زمانی مشخص باید این دست‌‌آورد مخشص شود 

تولید محتوای انبوه ولی بدون نتیجه

اگر شما در مدت زمانی طولانی تولید محتوا کرده‌ایده ولی نتیجه خاصی ندیده‌اید بدانید که حتما یک جای کارتان مشکل داد پس سعی کنید که با یک متخصص استراتژیست محتوا، که با برسی و آنالیز کردن کسب و کار شما و رقیب‌هایتان می توانند مشکلا و پتانسیل‌های کسب و کارتان را کشف کند سپس بهترین و سریعترین مسیری که درصد خطای کمی دارد را به مشا پیشنهاد خواهد داد.

اندازه گیری در تولید محتوا

اگر حین سفارش تولید محتوا و انتشار محتوا در طی بازه زمانی مشخص قابل اندازگیری نباشد بدانید که در بلند مدت بوجه‌ی تبلیغاتی بسیاری از دست خواهید داد که چرا بدون اندازه‌گیری عملکرده‌ها نمی توان میزان درست یا غلط بودن و میزان درصد خطای عملکردتان را مورد برسی قرار دهید پی اسن مورد را خیلی خیلی جدی بگیرید و از هر کسی که کار تولید و انتشار محتوا را انجام مدهد بخواهید که هر هفته و هر ماه گزارشی مبنی بر عملکردهای به صورت منظم در جایی ثبت کند.

 

تداوم در تولید محتوا

مورد مهم دیگیری که باید توجه داشته باشید تداوم در تولید انتشار و برسی عملکرد وجود دارد که یکی از علل های موفقیت در بازاریابی محتوایی است که گزینه نظم داشتن در روند تولید طبق یک برنامه از قبل تعیین شده میتواند شما خیلی سریعتر به مقصدی که مد نظر دارید برساند یاداتان باشد که تداوم همراه با برسی عملکرد رمز پیروزی شما در این نبرد با رقیبانتان خواهد بود.

سفارش تدوین ویدیو

برای سفارش تدوین ویدیو می تونید سبکی که مد نظر را دارید با توجه به یک نمونه مشابه برای من ارسال کنید، در صورتی که کیفیت محتوای ضبط شده در حد قابل قبولی باشد می‌توانید انتظار خروجی با کیفیتی داشته باشید.
در مورد نحوه برآورد هزینه‌ی تدوین ویدیو هم با توجه به تعداد، نوع تدوین و سبک مورد نظر متغییر می‌باشد به همین دلیل بهتر از با من تماس بگیرید.

سفارش تدوین پادکست

برای سفارش تدوین پادکست هم مانند تدوین ویدیو میتواند انواع سبک‌های متفاوتی را شامل شود که با توجه به نیاز و برنامه و چشم اندازی که در استراتژی بازاریابی محتوای در نظر گرفته‌اید متغییر باشد.
در مورد نحوه برآورد هزینه تدوین پادکست هم با توجه به تعداد، زمان، و کیفیتی که مد نظر دارید متغییر است به همین دلیل برای اطلاعات بیشتر در این مورد میتونید با من تماس بگیرید

سفارش طراحی کاور پست اینستاگرام

برای سفارش انواع کاور برای کاور صفحه اینستاگرام خودتون میتونید چند نمونه مشابه ارسال کنید یا همچنین نمونه‌هایی که ما از قبل برای شما آماده کرده‌ایم را مشاهد بکنید. در صورتی نمونه‌ایی مد نظر ندارید یا سبک مد نظر در بخش نمونه کارها موجود نبود میتونید به ما پیام بدید یا تماس تلفنی برقرار کنید ما برای شما ارسال می‌کنیم.

آفیش یا اجاره تجهیزات تولید محتوا

برای آفیش یا اجاره تجهیزات حرفه‌ایی تولید محتوا می تونید با ما تماس بگیرید

تجهیزات تولید محتوا:

 • دوربین حرفه‌ایی 4K سونی 
 • میکروفون یغه‌ای رود
 • میکروفون پادکستی 
 • تجهیزات نور ثابت
 • کیت کامل نو عکاسی
 • انواع لنز عکاسی و فیلم برداری

اجاره تمام تجهیزات تولید محتوا همراه اپراتور می باشد برای اطلاعات بیشتر و آفیش تجهیزات تولید محتوا با ما تماس بگیرید

دیدن نمونه کارها

قبل از سفارش هر نوع محتوایی می‌تونید نمونه کارهای من رو در این صفحه ببنید که به صورت کامل دسته بندی شده‌اند
بخش ویدیوها، نمونه عکس‌ها، پادکست‌ها 

تماس با ما

برای سفارش تولید محتوا مشاوره رایگان میتونید به شماره تماس های زیر تماس بگیرید

09120759859

09383738797